Pokud mám o sobě něco napsat, tak to, že jsem člověk. Muž, kluk – obyvatel této planety a tohoto vesmíru. Od mládí rád hraju na hudební nástroje. Převáženě na baskytaru a kytaru. A snažím se ovládnout hru na bicí resp. Djembe.

Protože mě hudba opravdu hodně baví, rozhodl jsem se také prodávat hudební nástroje. Snažím se nástroje nabídnout nejlevněji, jak to jen jde a to z mnoha důvodů. Ten pro mě nejdůležitější je, aby vše bylo pro každého cenově dostupné a hlavně, aby se na nástroje dalo opravdu hrát. Nejlépe to vystihuje přísloví „Za málo peněz hodně muziky.“.

Když jsem začínal, slyšel jsem spoustu otřepaných frází ve smyslu – to nejde, když je nástroj levný tak nebude hrát, ladit nebo kdovíco… 🙂 Tak jsem hledal a našel. Nástroje, které prodávám, opravdu hrají, ladí a jsou spolehlivé. Jsou prověřené tisíci spokojných zákazníků. Na hodnocení se můžete podívat na můj účet na Aukru.

Moje nabídka:

www.toramusic.cz

www.mimiparta.cz

www.aukro.cz

 

Z mé hudební kariéry stojí za zmínku projekty Unique Figurines, Odnikud Nikam nebo Koit Rita , kde jsem hrál na baskytaru a aktivně  se  podílel na vzniku písniček, jak v melodické tak textové rovině. V současné době skládám, hraju a připravuji další materiál v novém projektu, o kterém napíšu někdy příště.

 

Mějte krásné dny plné hudby

Tomáš R.  🙂

 

Reklamy